Titles you rated
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Fubar Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 5.0