Movies
Ratings
84
VenomRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5