Movies
Ratings
309
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.5
1917Rated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
SmileRated ★ 1.5
Princess AuroraRated ★ 2.5