Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Hakumei and MikochiRated ★ 0.5- 지구와 사람과 동물Rated ★ 0.5
Piacevole!Rated ★ 0.5
EVIL OR LIVERated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0