Titles you rated
The Diary of Heong Yeong DangRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0