Series
Ratings
25
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0