Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
My Shy BossRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Her Lovely HeelsRated ★ 0.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.0