Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5