Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
About FamilyRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.0
Dancing with the BirdsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
HungerRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0