Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0