Movies
Ratings
633
CoralineRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5