Titles you rated
- She s On DutyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 2.5
ShameRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0