Titles you rated
ForgottenRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5- Oklahoma City Bombing: American TerrorRated ★ 3.5
The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
IbelinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Goodnight MommyRated ★ 1.5
What Jennifer DidRated ★ 2.0
Amanda KnoxRated ★ 2.5
Missing: The Lucie Blackman CaseRated ★ 3.0
Memories of a Murderer: The Nilsen TapesRated ★ 3.0
Kemper on Kemper: Inside the Mind of a Serial KillerRated ★ 1.0
MEGANRated ★ 3.5
Where the Devil RoamsRated ★ 3.0