Movies
Ratings
32
CarolRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5