Titles you rated
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Law of UekiRated ★ 3.5
Go! AnpanmanRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5