Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Baby StepsRated ★ 4.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0