Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 3.0
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 3.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 3.0