Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0