Titles you rated
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0