Movies
Ratings
485
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Ordinary PersonRated ★ 2.5
LoganRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0