Series
Ratings
30
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0