Movies
Ratings
240
Heart BlackenedRated ★ 3.0
RV: Resurrected VictimsRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
ArangRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 2.0
ReincarnationRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0