Movies
Ratings
332
The Night OwlRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
21Rated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0