Titles you rated
 The Hunger GamesRated ★ 3.5 The Hunger GamesRated ★ 3.5
 The MummyRated ★ 4.0 The MummyRated ★ 4.0
 OkjaRated ★ 3.5 OkjaRated ★ 3.5
 Your Name.Rated ★ 4.0 Your Name.Rated ★ 4.0
 The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5 The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 Life of PiRated ★ 4.0 Life of PiRated ★ 4.0
 Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0 Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
 The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5 The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
 28 Days LaterRated ★ 4.0 28 Days LaterRated ★ 4.0
 28 Weeks LaterRated ★ 4.0 28 Weeks LaterRated ★ 4.0
 Final DestinationRated ★ 3.0 Final DestinationRated ★ 3.0
 OrphanRated ★ 4.0 OrphanRated ★ 4.0
 Dawn of the DeadRated ★ 4.0 Dawn of the DeadRated ★ 4.0
 SawRated ★ 3.5 SawRated ★ 3.5
 The Show Must Go OnRated ★ 3.5 The Show Must Go OnRated ★ 3.5
 Bruce AlmightyRated ★ 4.0 Bruce AlmightyRated ★ 4.0
- WishRated ★ 4.5
 Spider-Man 3Rated ★ 4.0 Spider-Man 3Rated ★ 4.0