Movies
Ratings
149
The Old GuardRated ★ 5.0
The Half of ItRated ★ 4.5
Fary Is the New BlackRated ★ 4.0
Isi & OssiRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
We Are FamilyRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
Miss AmericanaRated ★ 5.0
Secret ObsessionRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Tall GirlRated ★ 2.5
Sorry to Bother YouRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 4.5
GretaRated ★ 4.5