Titles you rated
Coup de ChanceRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
HilmaRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The RosesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
La ChimeraRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0