Titles you rated
Renzo Piano, The Architect of LightRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
The EelRated ★ 3.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 3.5
Ikoku NikkiRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5- Room LaunderingRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
UselessRated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 2.5