Titles you rated
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0
Hey Handsome!Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0- Space DandyRated ★ 3.0
Yokohama Shopping LogRated ★ 2.5- すいかRated ★ 3.5