Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5