Movies
Ratings
1005
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
TarotRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
AutobiographyRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.5
The RoomRated ★ 3.5
Black BoxRated ★ 3.0
MirageRated ★ 3.0
Scream 6Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MauriceRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
ShoahRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 1.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.0