Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- 가족사냥Rated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 3.5
Ferris Wheel at NightRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
ReverseRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead: The Ones Who LiveRated ★ 3.0
Nine Perfect Strangers Season 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 2.0