Movies
Ratings
47
Ant-ManRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0