Series
Ratings
17
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0