Series
Ratings
24
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0