Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 무쇠소녀단Rated ★ 5.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 0.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
BargainRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5