Titles you rated
Hell's GardenRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0