Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Drop Dead DivaRated ★ 2.5
Drop Dead DivaRated ★ 2.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.0