Movies
Ratings
146
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Tinker TickerRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0