Titles you rated
GiantRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Beating AgainRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- LEGGED GGO DEUNG O: SURVIVAL SERIESRated ★ 4.5