Series
Ratings
134
Silicon ValleyRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
POSERated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Sons of AnarchyRated ★ 4.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 4.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5- Faking ItRated ★ 2.0