Titles you rated
SawRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0