Movies
Ratings
18
About TimeRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5