Titles you rated
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ClimaxRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0