Series
Ratings
109
Emergency CoupleRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0