Titles you rated
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 1.5
Seven DaysRated ★ 1.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
He's on DutyRated ★ 0.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 1.5
Barefoot GibongRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 1.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 1.5