Titles you rated
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0