Series
Ratings
45
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0