Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0