Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
VenomRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.0