Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0